Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki Cookies
Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji o Cookies.
Zapoznałem się z informacją (nie wyświetlaj więcej tego komunikatu)
Logo BIP

biuletyn
informacji publicznej

Urząd Miejski w Gliwicach

 

SZKOŁY PODSTAWOWE - obwody 

wydruk do pliku pdf

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5

ul. Kozielska 39

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleja Majowa, Armii Ludowej, Bolesława Śmiałego, Czwartaków, Gen. Władysława Andersa od 5 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Góry Chełmskiej, Gwardii Ludowej, Jurija Gagarina, Karolinki, Kosynierów, Kozielska od nr 1 do nr 112 (nr parzyste i nieparzyste), Mieszka I, Nadrzeczna, Płowiecka, Szczecińska.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W GLIWICACH

ul. Goździkowa 2

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Astrów, Azalii, Begonii, Bławatków, Frezji, Goździkowa, Konwalii, Krokusów, Lawendowa, Lewkonii, Magnolii, Maków, Niezapominajki, Orchidei, Plac Jaśminu, Storczyków, Tulipanów.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 3

IM. ARKI BOŻKA W GLIWICACH

ul. Ignacego Daszyńskiego 424

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Architektów, Ceramików, Ciesielska, Ekonomistów, Elektryków, Fizyków, Geodetów, Ignacego Daszyńskiego od nr 273 (nr nieparzyste) oraz od nr 286 (nr parzyste) do końca, Lekarska, Marynarska, Nauczycielska, Oficerska, Piekarska, Południowa, Prawników, Rybacka, Słoneczna, Stara Cegielnia, Tokarska, Traktorzystów, Zachodnia.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3

ul. Żwirki i Wigury 85

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Asnyka od 21 do 31 (nr nieparzyste), Bojkowska od 1 do 102 (nr parzyste i nieparzyste), Franciszka Zubrzyckiego, Gwarków, Jana Kochanowskiego od 25 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Jasna, Kopalniana, Kujawska (bez 7 i 9), Lotników od 61 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Marii Skłodowskiej-Curie, Plac Krakowski, Pszczyńska od 1 do 130 za wyjątkiem oprócz ul. Pszczyńska 116 (nr parzyste i nieparzyste), Ratowników Górniczych, Sobótki, Związku Walki Młodych, Żwirki i Wigury.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W GLIWICACH

ul. Tarnogórska 59

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Gen. Józefa Zajączka, Ignacego Sikory, Jacka Malczewskiego, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Karola Libelta, Kłosista, Lubliniecka, Na Miedzy, Opolska, Oskara Kolberga, Owocowa, Piotra Michałowskiego, Polna, Rolna, Seweryna Udzieli, Stanisława Ignacego Witkiewicza od 1 do 59 (nr nieparzyste) od 2 do 68 (nr parzyste), Stanisława Mastalerza od 15 do 73 (nr nieparzyste) i od 28 do 58 (nr parzyste), Św. Andrzeja, Św. Marka, Świętojańska od 39 do 53 (nr nieparzyste) i od 48 do 68 (nr parzyste) oraz nr 80, Tadeusza Hoblera, Tadeusza Makowskiego, Tarnogórska od 1 do 149 (nr parzyste i nieparzyste), Warszawska od 19 do 45 (nr nieparzyste) i od 16 do 50 (nr parzyste), Wita Stwosza, Zakole, Zygmunta Waliszewskiego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MARII DĄBROWSKIEJ W GLIWICACH

ul. Spacerowa 6

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Bojkowska od 103 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Chabrowa, Chmielna, Dożynkowa, Glebowa, Gronowa, Gryczana, Jeziorna, Jęczmienna, Knurowska, Koniczynowa, Kwiatów Polnych, Lniana, Łanowa, Łąkowa, Miodowa, Orkiszowa, Parkowa, Pistacjowa, Plonowa, Rolników, Rzepakowa, Sienna, Smolnicka, Snopowa, Spacerowa, Szparagowa, Św. Brata Alberta, Urodzajna, Warzywna, Zielna, Żeńców, Żytnia.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W GLIWICACH

ul. Jana III Sobieskiego 14

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Andrzeja Mielęckiego, Bolesława Prusa, Dolnych Wałów, Feliksa Orlickiego, Fryderyka Chopina, Gen. Leona Berbeckiego, Gen. Władysława Andersa od 1 do 4 (nr parzyste i nieparzyste), Husarska, Ignacego Daszyńskiego od 1 do 58 (nr parzyste i nieparzyste), Jana Długosza, Jana III Sobieskiego od 1 do 25 (nr parzyste i nieparzyste), Jasnogórska, Joachima Lelewela, Józefa Lompy, Józefa Wieczorka, Karola Miarki, Lucjana Malinowskiego, Młyńska, Na Skarpie, Owsiana, Plac Grunwaldzki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Mickiewicza, Plebiscytowa, Powstańców Warszawy, Racławicka, Stanisława Wyspiańskiego, Studzienna, Świętokrzyska, Tadeusza Gruszczyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Ułańska, Wincentego Styczyńskiego, Wojciecha Korfantego, Wybrzeże Wojska Polskiego, Zawiszy Czarnego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 10

IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7

ul. Juliusza Ligonia 36

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Mickiewicza, Aleksandra Puszkina, Alojzego Jondy, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Ciupków, Cypriana Kamila Norwida, Długa, Dolnej Wsi, Elizy Orzeszkowej, Goplany, Helska, Ignacego Daszyńskiego od 59 do 271 (nr nieparzyste) i od 60 do 284 (nr parzyste), Jana III Sobieskiego od 26 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Józefa Sowińskiego, Juliusza Ligonia, Juliusza Słowackiego od 38 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Konstantego Damrota, Kozłowska, Ku Dołom, Mała, Marka Hłaski, Morska, Na Wzgórzu, Oleśnickiego, Piotra Skargi, Poligonowa, Radiowa, Św. Ludwika, Teodora Ficka, Wichrowe Wzgórze, Wincentego Witosa, Władysława Orkana, Wójtowska, Zielone Wzgórze.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W GLIWICACH

ul. Pocztowa 31

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Błonie, Ceglarska, Cicha, Dojazdowa, Dolna, Górna, Górników, Józefa Rymera, Klonowa, Kujawska 7 i 9, Macieja Płażyńskiego, Okrężna, Panewnicka, Pocztowa, Pszczyńska 116 oraz od 131 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Samotna, Św. Jacka, Św. Józefa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2

ul. Mikołaja Kopernika 63

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleja Ks. Sylwestra Witoszka, Andromedy, Bereniki, Centaura, Darz Bór, Gajowa, Galaktyki, Gwiazdy Polarnej, Jowisza, Kniejowa, Las Łabędzki, Mikołaja Kopernika, Oriona, Perseusza, Pod Borem, Saturna, Syriusza, Świerkowa, Toszecka od 100 do 158 (nr parzyste i nieparzyste), Wielkiej Niedźwiedzicy.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. KRYSTYNY BOCHENEK W GLIWICACH

ul. Józefa Elsnera 25

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Alfonsa Zgrzebnioka, Andrzeja Panufnika, Bożonarodzeniowa, Gdyńska, Ignacego Łukasiewicza, Ignacego Mościckiego, Jana Chryzostoma Paska, Janiny Omańkowskiej, Joachima Sołtysa, Józefa Elsnera, Karnawałowa, Karola Szymanowskiego, Kurpiowska, Kuźnicka, Legnicka, Łowicka, Małopolska, Mazowiecka, Michała Grażyńskiego, Morawska, Na Łuku, Noworoczna, Odo Bujwida, Pomorska, Stepowa, Sylwestrowa, Śląska, Śniadeckich, Św. Huberta, Tadeusza Pukasa, Tarnogórska od 150 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Trzech Króli, Warmińska, Wielkanocna, Wielkopolska, Wigilijna, Wincentego Kadłubka, Żernicka.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W GLIWICACH

ul. Jedności 35

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Dzionkarzy, Jedności, Jesienna, Młodego Górnika, Młodopolska, Młodzieżowa, Pogodna, Przedwiośnie, Przyszłości, Stefana Żeromskiego, Św. Michała, Tylna, Wiślana, Władysława Sikorskiego (nr parzyste), Wschodnia.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1

ul. Jana Kilińskiego 1

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Asnyka od 1 do 19 (nr nieparzyste) od 2 do 34 (nr parzyste), Hanki Sawickiej, Henryka Rutkowskiego, Jakuba Jasińskiego, Jana Dzierżona, Jana Kilińskiego, Jana Pietrusińskiego, Janka Krasickiego, Janusza Kusocińskiego, Juliusza Rydygiera, Junaków, Liliowa, Lotników od 1 do 60 (nr parzyste i nieparzyste), Małgorzaty Fornalskiej, Michała Ossowskiego, Młodych Patriotów, Nowa, Piastowska, Pilotów, Piotra Bardowskiego, Równa, Rybnicka od 23 do końca (nr nieparzyste), Stanisława Kunickiego, Szarych Szeregów, Toruńska, Władysława Hibnera, Władysława Kniewskiego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12

ul. Płocka 16

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Alfreda Nobla, Antonio Gaudiego, Augustowska, Białostocka, Bielska, Bydgoska, Chełmska, Gnieźnieńska, Gustawa Eiffel'a, Halicka, Jana Gutenberga, Kaliska, Kielecka, Koszalińska, Kozielska od 352 do 500 (nr parzyste i nieparzyste), Kresowa, Leona Wyczółkowskiego od 101 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Leonarda Da Vinci, Lubelska, Lwowska, Łódzka, Nowosądecka, Olsztyńska, Płocka, Przemyska, Puławska, Radomska, Rzeszowska, Sandomierska, Siedlecka, Sopocka, Stanisławowska, Stryjska, Świdnicka, Tarnopolska, Wadowicka, Wałbrzyska, Wileńska, Zakopiańska, Zamojska, Żywiecka.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. JANA PAWŁA II W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8

ul. Stefana Okrzei 16

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Agrestowa, Akacjowa, Aleksandra Skowrońskiego, Aronii, Bluszczowa, Bronisława Koraszewskiego, Brzozowa, Chorzowska, Czeremchowa, Dębowa, Grabowa, Grażyny, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Horsta Bienka, Idy, Jakuba Wujka, Jana Gajdy, Jana Karola Chodkiewicza, Jarosława Dąbrowskiego, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Poniatowskiego, Józefa Rostka, Juliusza Rogera, Kalinowa, Kapliczna, Kolejarzy, Krakusa, Kruszynowa, Ks. Franciszka Przyniczyńskiego, Leszczynowa, Leśna, Ligustrowa, Lipowa, Malinowa,
Michała Wolskiego, Młodego Hutnika, Na Zbiegu, Nad Bytomką, Podlesie, Porzeczkowa, Romualda Traugutta, Samuela Bogumiła Lindego, Spółdzielcza, Stanisława Ignacego Witkiewicza od 61 do końca (nr nieparzyste) i od 70 do końca (nr parzyste), Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Okrzei, Św. Bronisławy, Św. Elżbiety, Targowa, Tarninowa, Topolowa, Towarowa, Walerego Wróblewskiego, Wandy.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W GLIWICACH

ul. Jana Śliwki 8

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Batalionu Kosynierów, Bernardyńska, Bohaterów Getta Warszawskiego od 1 do 3 (nr parzyste i nieparzyste), Bolesława Domańskiego, Cechowa, Dworska, Dziewanny, Floriańska, Harcerska, Jana Śliwki, Józefa Uszczyka, Kasztanowa, Kotlarska, Kowalska, Nad Torami, Norberta Bończyka, Orląt Śląskich, Owczarska, Patrolowa, Pionierów, Portowa, Powroźnicza, Przemysłowa, Przy Tamie, Składowa, Sokoła, Stanisława Dubois od 9 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Stanisława Mastalerza od 1 do 13 (nr nieparzyste) i od 2 do 26 (nr parzyste), Stanisława Noakowskiego, Szobiszowicka, Sztabu Powstańczego, Ślusarska, Św. Małgorzaty, Św. Urbana, Świętojańska od 1 do 37 (nr nieparzyste) i od 2 do 46 (nr parzyste),
Toszecka od 1 do 65 (nr nieparzyste) i od 2 do 98 (nr parzyste), Warszawska od 1 do 17 (nr nieparzyste) i od 2 do 14 (nr parzyste), Wiertnicza, Zbożowa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 21

IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GLIWICACH

ul. Władysława Stanisława Reymonta 18a

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Antoniego Stabika, Beskidzka, Bieszczadzka, Bolesława Limanowskiego, Bracka, Cmentarna, Gankowa, Gen. Józefa Bema, Głogowska, Gromadzka, Ignacego Chodźki, Jana Kasprowicza, Karola Goduli, Karpacka, Ks. dr. Antoniego Korczoka, Michała Drzymały, Mikołaja Reja, Na Filarze, Nadbrzeżna, Odrowążów, Piotra Niedurnego, Plac Mariacki, Poznańska, Pusta, Skarbnika, Sołtysia, Stanisława Staszica, Sudecka, Szczęść Boże, Sztygarska, Szybowa, Tatrzańska, Wawelska, Węglowa, Wielicka, Władysława Sikorskiego (nr nieparzyste), Władysława Stanisława Reymonta, Zawodna, Związkowa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 W GLIWICACH

ul. Sikornik 1

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Derkacza, Drozdów, Górnych Wałów, Jana Kochanowskiego od 1 do 24 (nr parzyste i nieparzyste), Jaskółcza, Jerzego Bajana, Juliusza Słowackiego od 1 do 37 (nr parzyste i nieparzyste), Kazimierza Wielkiego, Kokoszki, Kosów, Królowej Bony, Księcia Ziemowita, Ludwika Solskiego, Marzanki, Nowy Świat, Opawska, Pawła Stalmacha, Rybnicka od 1 do 21 (nr nieparzyste) i od 2 do 54 (nr parzyste), Skowrończa, Władysława Łokietka, Ziębia, Zygmunta Starego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13

ul. Władysława Gomułki 16a

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Opla, Bajkowa, Braci Grimm, Bursztynowa, Chemiczna, Cytadeli Warszawskiej, Dekabrystów, Diamentowa, Edwarda Żabińskiego, Feliksa Kona, Feliksa Niedbalskiego, Filipa Sieronia, Gen. Leopolda Okulickiego, Hansa Christiana Andersena, Józefa Skalskiego, Kozielska od 113 do 351 (nr parzyste i nieparzyste), Łabędzka, Marcina Kasprzaka, Oscara Caro, Pawła Targosza, Platynowa, Sadowa, SDKiPL, Srebrna, Stanisława Skibińskiego, Starogliwicka od 101 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Szmaragdowa, Tomasza Edisona, Wesoła, Widokowa, Wiejska, Wiesława Ociepki, Willowa, Władysława Gomułki, Zielona, Złota, Źródlana.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. WITOLDA BUDRYKA W GLIWICACH

ul. ks. Marcina Strzody 4

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Akademicka, Aleja Przyjaźni, Aleksandra Fredry, Arkońska, Bankowa, Basztowa, Bednarska, Białej Bramy, Bohaterów Getta Warszawskiego od 4 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Bolesława Krzywoustego, Bytomska, Częstochowska, Dworcowa, Grodowa, Grzegorza Piramowicza, Henryka Sienkiewicza, Jagiellońska od 1 do 21 (nr nieparzyste) i od 2 do 26 (nr parzyste), Jana Matejki, Jana Pawła II, Józefa Mitręgi, Kaczyniec, Kaszubska, Kłodnicka, Kościelna, Krótka, Krupnicza, Ks. Marcina Strzody, Ksawerego Dunikowskiego, Lutycka, Łużycka, Marii Konopnickiej, Mikołowska, Mleczna, Na Piasku, Nacka, Nasyp, Norberta Barlickiego, Okopowa, Piwna, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Mleczny, Plac Piastów, Plac Rzeźniczy,
Plac Wszystkich Świętych, Plebańska, Pod Murami, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przy Raciborskiej Bramie, Przyjaźni Polsko-Francuskiej, Raciborska, Rynek, Stanisława Chudoby, Stanisława Dubois od 1 do 8 (nr parzyste i nieparzyste), Stanisława Konarskiego, Stanisława Moniuszki, Stefana Banacha, Szkolna, Średnia, Św. Barbary, Tkacka, Wiktora Gorzołki, Wodna, Wrocławska, Wybrzeże Armii Krajowej, Wysoka, Zimnej Wody, Zwycięstwa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 W GLIWICACH

ul. Staromiejska 24

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Alberta Einsteina, Feliksa Sojki, Gustawa Eiffel'a, Kanałowa, Klasztorna, Leona Wyczółkowskiego od 1 do 100 (nr parzyste i nieparzyste), Leonarda Da Vinci, Murarska, Niepaszycka, Podmokła, Pokoju, Pszenna, Rzeczycka, Starogliwicka od 1 do 100 (nr parzyste i nieparzyste), Staromiejska, Wiosenna, Wspólna, Zacisze, Zamkowa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. WOJSKA POLSKIEGO W GLIWICACH

ul. Wrzosowa 14

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleksandra Zawadzkiego, Bolesława Chrobrego, Borówkowa, Chatka Puchatka, Czołgowa, Fabryczna, Fiołkowa, Gabriela Narutowicza, Główna, Grzybowa, Henryka Wieniawskiego, Jagodowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Zielińskiego, Juliana Tuwima, Karola Marksa, Kolejowa Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kwiatowa, Ludwika Waryńskiego, Maksyma Gorkiego, Mechaników, Metalowców, Miła, Nad Kanałem, Nad Łąkami, Narcyzów, Olimpijska, Oświęcimska, Piękna, Plac
Niepodległości, Poli Gojawiczyńskiej, Poziomkowa, Radosna, Rekreacyjna, Różana, Rumiankowa, Spokojna, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Strażacka, Strzelców Bytomskich,, Toszecka od 160 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Wakacyjna, Wandy Wasilewskiej, Wierzbowa, Władysława Jagiełły, Włodzimierza Majakowskiego, Wolności, Wrzosowa, Zakątek Leśny, Ziemięcicka, Zofii Nałkowskiej, Żeglarska.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 IM. JOHNA BAILDONA W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6

ul. Robotnicza 6

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Błogosławionego Czesława, Chałupnicza, Franciszkańska, Gdańska, Heleny Modrzejewskiej, Hutnicza, Jagiellońska od 23 do końca (nr nieparzyste) i od 28 do końca (nr parzyste), Johna Baildona, Królewskiej Tamy, Królowej Jadwigi, Krzywa, Odlewników, Olszynki, Paulińska, Przewozowa, Robotnicza, Sportowa, Stanisława Kostki, Stanisława Szczepanowskiego, Szara, Św. Anny, Św. Cecylii, Św. Katarzyny, Wincentego Pola, Zabrska.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W GLIWICACH

ul. Partyzantów 25

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Pułaskiego, Konstantego Ciołkowskiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Leona Kruczkowskiego, Literatów, Lucjana Szenwalda, Marii Kownackiej, Ossolińskich, Pana Twardowskiego, Partyzantów, Piaskowa, Planetarna, Poezji, Prozy, Przyszowska, Rodzinna, Róży Luksemburg, Satyryków, Szlak Kolejowy, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Żeleńskiego-Boya, Tęczowa, Toszecka od 67 do 99 (nr nieparzyste), Wazów, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Krasińskiego, Zygmuntowska.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 39

IM. OBROŃCÓW  POKOJU W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4

ul. Obrońców Pokoju 4

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Antoniego Grabowskiego, Bażancia, Benedykta Dybowskiego, Błękitna, Bolesława Piaseckiego, Bzów, Cieszyńska, Czereśniowa, Esperantystów, Folwarczna, Graniczna, Ignacego Domeyki, Ignacego Paderewskiego, Jabłoni, Jałowcowa, Jana Czerskiego, Jerzego Kukuczki, Karola Olszewskiego, Kazimierza Funka, Ligocka, Lisia, Ludwika Zamenhofa, Myśliwska, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Orzechowa, Pawła Strzeleckiego,
PCK, Przydrożna, Sarnia, Stefana Rogozińskiego, Strzelnicza, Św. Wojciecha, Tytusa Chałubińskiego, Wacława Grodeckiego, Wandy Rutkiewicz, Wiązowa, Wiśniowa, Zajęcza.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41

IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GLIWICACH

ul. Kormoranów 23

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Bekasa, Biegusa, Bielika, Cyraneczki, Czajki, Czapli, Gipsowa, Kolibrów, Kormoranów, Krucza, Mewy, Olchowa, Orłów, Pelikana, Perkoza, Pliszki, Rybitwy, Rybnicka od 56 do końca (nr parzyste), Sikornik, Słowików, Ustroń, Wilgi, Zimorodka, Żurawia.

 



 liczba odsłon strony: 15 556 
Logo Samorządu Gliwice

Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 21

Biuro Obsługi Interesantów tel. 32 231 30 41, faks 32 231 27 25

boi@um.gliwice.pl

Identyfikator Podziału Terytorialnego TERYT - 24 66 01 1

Logo systemu SEKAP 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Urzędu Miejskiego w Gliwicach

www.sekap.pl

Logo systemu EPUAP