Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki Cookies
Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji o Cookies.
Zapoznałem się z informacją (nie wyświetlaj więcej tego komunikatu)
Logo BIP

biuletyn
informacji publicznej

Urząd Miejski w Gliwicach

 

KOMUNIKAT WS. OKREŚLENIA SKŁADU OSOBOWEGO ZESPOŁÓW BRANŻOWYCH 

wydruk do pliku pdf


Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej nr XIII/273/2011 z dnia 17 listopada 2011 r. w sprawie określenia trybu powołania członków oraz organizacji i trybu działania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, zostały wybrane n.w. zespoły branżowe gliwickich organizacji pozarządowych.

Zespół branżowy ds. kultury został wybrany w dniu 20.03.2012 r. jego członkami zostali:
  • Waldemar Staniczek (Fundacja Gliwickiej Orkiestry Kameralnej),
  • Małgorzata Machura (Stowarzyszenie Ognisk Muzycznych i Artystycznych; Społeczne Ognisko Muzyczne w Gliwicach),
  • Aleksander Lubina (Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Institut für Entwicklungsförderung),
  • Łukasz Gorczyński (Stowarzyszenie Cała Naprzód),
  • Łukasz Kasprzyk (Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży),
  • Mieszko Adamkiewicz (Stowarzyszenie Wspólnie dla Gliwic),
  • Marian Dragon (Stowarzyszenie Muzyczne Rytm),
  • Zbigniew Kwolek (Stowarzyszenie Forum Ceramików),
  • Joanna Sarre (Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych).
W skład zarządu ww. zespołu weszli:
  • Przewodniczący – Zbigniew Kwolek,
  • Wiceprzewodniczący – Łukasz Kasprzyk,
  • Sekretarz – Joanna Sarre.
Zespół branżowy ds. zdrowia, pomocy społecznej, ekologii oraz turystyki i krajoznawstwa wybrany został w dniu 21.03. 2012 r. w składzie:
  • Magdalena Danilewicz (Stowarzyszenie FAON),
  • Jacek Rogoliński (Stowarzyszenie na rzecz wspierania badań nad rakiem),
  • Gabriela Rościszewska (Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze),
  • Anna Orlikowska (Klub Abstynenta „Krokus”),
  • Liliana Klopsch (Stowarzyszenie „Symbiossis”),
  • Henryk Mizerski (Stowarzyszenie „Symbiossis”),
  • Krzysztof Fijałkowski (Fundacja Pomocy Dzieciom „Nadzieja”),
  • Radosław Truś (PTTK Oddział Uczelniany),
  • Agnieszka Lisiecka (Polski Klub Ekologiczny),
  • Zbigniew Kwolek (Stowarzyszenie Forum Ceramików),
  • Waldemar Pigulak (Polski Czerwony Krzyż),
  • Piotr Gawor (Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Gliwickiej).
Wybrano zarząd w składzie:
  • Krzysztof Fijałkowski – przewodniczący
  • Piotr Gawor – zastępca przewodniczącego
  • Agnieszka Lisiecka – sekretarz
  • Radosław Truś – członek
  • Jacek Rogoliński – członek
Zespół branżowy ds. seniorów – Rada Seniorów został wybrany 28.03.2012 r. w składzie:
  • Łukasz Andzel (Business Management Club),
  • Czesław Dudek (Gliwicko-Zabrzański Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa),
  • Rafał Foit (Business Management Club),
  • Krystyna Jurczewska – Płońska (Uniwersytet Trzeciego Wieku),
  • Janina Omylska (Polski Komitet Pomocy Społecznej),
  • Robert Rzepiński (Klub Abstynenta „Krokus”),
  • Waldemar Staszewski (Stowarzyszenie Polskich Kombatantów Weteranów Walk o  Niepodległość 1919-1956 im. Gen. Stefana „Grota” Roweckiego),
  • Romuald Zdanewicz (Klub Seniora Złota Jesień)
  • Danuta Żurawlow (Związek Sybiraków).
Zarząd zespołu branżowego ds. seniorów tworzą następujące osoby:
  • Krystyna Jurczewska – Płońska – przewodnicząca,
  • Czesław Dudek – zastępca przewodniczącej,
  • Danuta Żurawlow – sekretarz,
  • Waldemar Staszewski – członek,
  • Rafał Foit - członek.
Zespół branżowy ds. edukacji, wychowania, innowacyjności został wybrany 26.03.2012 r. w składzie:
  • Joanna Sarré (Centrum Inicjatyw Społecznych),
  • Anna Ciepła (Centrum Inicjatyw Społecznych),
  • Przemysław Majewski (Stowarzyszenie Przyjaciół Hufca Ziemi Gliwickiej),
  • Anna Kubas (Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów SNaP – oddział Gliwice)
  • Mieszko Adamkiewicz (Stowarzyszenie Mieszkańców Gliwic "Wspólnie dla Gliwic")
  • Magdalena Paciorek (Gliwickie Towarzystwo Szkolne),
  • Bogdan Bartnik (Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Institut für Entwicklungsförderung),
  • Magdalena Trojan (ZHP Hufiec Ziemi Gliwickiej),
  • Tomasz Rawski (ZHP Hufiec Ziemi Gliwickiej),
  • Piotr Gawor (Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Gliwickiej),
  • Sylwia Konik (Freelancity.org),
  • Bożena Frej (Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży),
  • Katarzyna Guzek (Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży),
Do zarządu zespołu weszły następujące osoby:
  • Przewodnicząca - Anna Kubas,
  • V-ce Przewodniczący – Tomasz Rawski,
  • Sekretarz - Anna Ciepła,
  • Członek Zarządu - Joanna Sarré,
  • Członek Zarządu - Przemysław Majewski.


(-) Andrzej Gillner
   Dyrektor GCOP


 liczba odsłon strony: 2 703 
Logo Samorządu Gliwice

Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 21

Biuro Obsługi Interesantów tel. 32 231 30 41, faks 32 231 27 25

boi@um.gliwice.pl

Identyfikator Podziału Terytorialnego TERYT - 24 66 01 1

Logo systemu SEKAP 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Urzędu Miejskiego w Gliwicach

www.sekap.pl

Logo systemu EPUAP