Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki Cookies
Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji o Cookies.
Zapoznałem się z informacją (nie wyświetlaj więcej tego komunikatu)
Logo BIP

biuletyn
informacji publicznej

Urząd Miejski w Gliwicach

 

SZKOŁY PODSTAWOWE - obwody 

wydruk do pliku pdf

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5

ul. Kozielska 39

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleja Majowa, Armii Ludowej, Bolesława Śmiałego, Czwartaków, Generała Władysława Andersa od 5 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Góry Chełmskiej od 20 (nr parzyste) i od 15 (nr nieparzyste), Gwardii Ludowej, Jurija Gagarina, Karolinki, Kosynierów, Kozielska od nr 38 (nr parzyste) i od nr 27 (nr nieparzyste) do nr 111 (nr nieparzyste), Mieszka I, Nadrzeczna, Płowiecka, Szczecińska.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W GLIWICACH

ul. Goździkowa 2

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Astrów, Azalii, Begonii, Bławatków, Ceramików, Frezji, Goździkowa, Konwalii, Krokusów, Lawendowa, Lewkonii, Magnolii, Maków, Niezapominajki, Orchidei, pl. Jaśminu, Storczyków, Traktorzystów, Tulipanów.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 3

IM. ARKI BOŻKA W GLIWICACH

ul. Ignacego Daszyńskiego 424

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Architektów, Ciesielska, Ekonomistów, Elektryków, Fizyków, Geodetów, Ignacego Daszyńskiego od nr 273 (nr nieparzyste) oraz od nr 286 (nr parzyste) do końca, Lekarska, Marynarska, Nauczycielska, Oficerska, Piekarska, Południowa, Prawników, Rybacka, Słoneczna, Stara Cegielnia, Tokarska, Zachodnia.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH

ul. Orląt Śląskich 25

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Artura Grottgera do 36 (nr parzyste) i do 21a (nr nieparzyste), Batalionu Kosynierów, Bażancia, Bernardyńska, Floriańska, Folwarczna, Harcerska, Jałowcowa, Kłosista, Lisia, Lubliniecka, Myśliwska, Na Miedzy, Norberta Bończyka, Orląt Śląskich, Owocowa, Patrolowa, Piotra Michałowskiego, Polna, Sarnia, Sokoła, Sztabu Powstańczego, św. Wojciecha, Toszecka od 32 do 102 (nr parzyste), Warszawska od 19 do 59 (nr nieparzyste), Zajęcza.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3

ul. Żwirki i Wigury 85

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Asnyka od 21 do 31 (nr nieparzyste), Bojkowska od 1 do 102 (nr parzyste i nieparzyste), Franciszka Zubrzyckiego, Gwarków, Jana Kochanowskiego od 25 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Jasna, Kopalniana, Kujawska (bez 7 i 9), Lotników od 61 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Marii Skłodowskiej-Curie, pl. Krakowski, Pszczyńska od 1 do 130 za wyjątkiem Pszczyńska 116 (nr parzyste i nieparzyste), Ratowników Górniczych, Sobótki, Związku Walki Młodych, Żwirki i Wigury.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6

IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH

ul. Jasnogórska 15-17

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Andrzeja Mielęckiego, Dolnych Wałów od 12 do 28 (nr parzyste), Feliksa Orlickiego, Góry Chełmskiej od 2 do 18 (nr parzyste) i od 1 do 13 (nr nieparzyste), Henryka Sienkiewicza, Jasnogórska, Kozielska od 1 do 25 (nr nieparzyste) i od 2 do 36 (nr parzyste), Marii Konopnickiej, Młyńska, pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Powstańców Warszawy, Stanisława Dubois od nr 9 do końca, Stanisława Wyspiańskiego, Tadeusza Gruszczyńskiego, Wybrzeże Armii Krajowej, Wybrzeże Wojska Polskiego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11

ul. Tarnogórska 59

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleksandra Gierymskiego, Aleksandra Skowrońskiego od 19 do 25, Artura Grottgera od 38 (nr parzyste) i od 23 (nr nieparzyste), Gen. Józefa Zajączka, Ignacego Sikory, Jacka Malczewskiego, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Oskara Kolberga, Rolna, Seweryna Udzieli, Składowa, Stanisława Mastalerza od 47 do 73 (nr nieparzyste) i od 34 do 56 (nr parzyste), Stanisława Witkiewicza od 59a do 81 (nr nieparzyste), św. Andrzeja, św. Marka od 9 do końca, Świętojańska od 39 do 53 (nr nieparzyste) i od 48 do 68 (nr parzyste) oraz nr 80, Tadeusza Hoblera nr 1 i 3, Tadeusza Makowskiego, Tarnogórska od 1 do 78 (nr parzyste i nieparzyste) oraz od 79 do 105 (nr nieparzyste), Toszecka od 2 do 10 (parzyste), Warszawska od 6 do 50 (nr parzyste), Wita Stwosza, Zygmunta Waliszewskiego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MARII DĄBROWSKIEJ W GLIWICACH

ul. Spacerowa 6

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Bojkowska od 103 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Chabrowa, Chmielna, Dożynkowa, Glebowa, Gronowa, Gryczana, Jeziorna, Jęczmienna, Knurowska, Koniczynowa, Kwiatów Polnych, Lniana, Łanowa, Łąkowa, Miodowa, Orkiszowa, Parkowa, Pistacjowa, Plonowa, Rolników, Rzepakowa, Sienna, Słonecznikowa, Smolnicka, Snopowa, Spacerowa, Szparagowa, Świętego Brata Alberta, Tymiankowa, Urodzajna, Warzywna, Zielna, Żeńców, Żurawinowa, Żytnia.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W GLIWICACH

ul. Jana III Sobieskiego 14

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Bolesława Prusa, Fryderyka Chopina, Generała Władysława Andersa od 1 do 4 (nr parzyste i nieparzyste), Husarska, Ignacego Daszyńskiego od 1 do 58 (nr parzyste i nieparzyste), Jana Długosza, Jana III Sobieskiego od 1 do 25 (nr parzyste i nieparzyste), Joachima Lelewela, Józefa Lompy, Józefa Wieczorka, Karola Miarki, Lucjana Malinowskiego, Na Skarpie, Owsiana, pl. Adama Mickiewicza, pl. Grunwaldzki, Plebiscytowa, Racławicka, Świętokrzyska, Tadeusza Kościuszki, Ułańska, Wincentego Styczyńskiego, Wojciecha Korfantego, Zawiszy Czarnego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 10

IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7

ul. Juliusza Ligonia 36

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Mickiewicza od 41 do końca (nr nieparzyste) i od 2 do końca (nr parzyste), Aleksandra Puszkina, Alojzego Jondy, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Ciupków, Cypriana Norwida, Długa, Dolnej Wsi od 63 do końca (nr nieparzyste) i od 44 do końca (nr parzyste), Elizy Orzeszkowej, Goplany, Helska, Ignacego Daszyńskiego od 59 do 271 (nr nieparzyste) i od 60 do 284 (nr parzyste), Józefa Sowińskiego, Juliusza Ligonia, Juliusza Słowackiego od 49 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Konstantego Damrota, Kozłowska, Ku Dołom, Mała, Marka Hłaski, Między Wzgórzami, Morska, Nad Glinianką, Na Uboczu, Na Wzgórzu, Piotra Skargi, Poligonowa, Radiowa, Słoneczne Wzgórze, św. Ludwika, Teodora Ficka, Wichrowe Wzgórze, Wincentego Witosa, Władysława Orkana, Wójtowska, Zielone Wzgórze.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W GLIWICACH

ul. Pocztowa 31

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Błonie, Ceglarska, Cicha, Dojazdowa, Dolna, Górna, Górników, Józefa Rymera, Klonowa, Kujawska 7 i 9, Macieja Płażyńskiego, Okrężna, Panewnicka, Pocztowa, Pszczyńska 116 oraz od 131 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Samotna, św. Jacka, św. Józefa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2

ul. Mikołaja Kopernika 63

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleja ks. Sylwestra Witoszka, Andromedy, Centaura, Mikołaja Kopernika, Perseusza, Pionierów, Toszecka od 99 do 135  (nr rnieparzyste), Wielkiej Niedźwiedzicy.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. KRYSTYNY BOCHENEK W GLIWICACH

ul. Józefa Elsnera 25

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Alfonsa Zgrzebnioka, Andrzeja Panufnika, Bożonarodzeniowa, Gdyńska, Ignacego Łukasiewicza, Ignacego Mościckiego, Jana Chryzostoma Paska, Janiny Omańkowskiej, Joachima Sołtysa, Józefa Elsnera, Karnawałowa, Karola Szymanowskiego, Kurpiowska Kuźnicka, Legnicka, Łowicka, Małopolska, Mazowiecka, Michała Grażyńskiego, Morawska, Na Łuku, Noworoczna, Odo Bujwida, Podlesie od 86 do 103, Pomorska, Stepowa, Sylwestrowa, Śląska, Śniadeckich, św. Huberta, Tadeusza Pukasa, Tarnogórska od 150 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Trzech Króli, Warmińska, Wielkanocna, Wielkopolska, Wigilijna, Wincentego Kadłubka, Żernicka.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14

ul. Jedności 35

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Dzionkarzy, Gankowa, Jana Kasprowicza nr 39 i 41, Jedności, Jesienna, Młodego Górnika, Młodopolska, Młodzieżowa, Na Filarze, Pogodna, Poznańska, Przedwiośnie, Przyszłości, Stefana Żeromskiego, św. Michała, Tylna, Wielicka, Wiślana, Władysława Sikorskiego (nr parzyste), Wschodnia.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 12

ul. Lipowa 29

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Agrestowa, Aleksandra Skowrońskiego od 1 do 18, Aronii, Bluszczowa, Czeremchowa, Jana Karola Chodkiewicza, Jarosława Dąbrowskiego od 1 do 19, Jarzębinowa, Jeżynowa, Józefa Rostka, Juliusza Rogera, Kalinowa, Karola Libelta, Kolejarzy, Kruszynowa, ks. Franciszka Przyniczyńskiego, Leszczynowa, Leśna, Ligustrowa, Lipowa, Malinowa, Na Zbiegu, Opolska, Podlesie od 1 do 85, Porzeczkowa, Romualda Traugutta, Spółdzielcza, Stanisława Witkiewicza od 1 do 57 (nr nieparzyste) i od 2 do końca (nr parzyste), Stanisława Żółkiewskiego od 1 do 11, Stefana Czarnieckiego od 1 do 35 (nr nieparzyste), św. Bronisławy, św. Marka od 1 do 8, Tadeusza Hoblera (oprócz nr 1 i 3), Targowa, Tarninowa, Tarnogórska od 80 do 148 (nr parzyste) i od 107 do 149 (nr nieparzyste), Zakole.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1

ul. Jana Kilińskiego 1

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Asnyka od 1 do 19 (nr nieparzyste) i od 2 do 34 (nr parzyste), Hanki Sawickiej, Henryka Rutkowskiego, Jakuba Jasińskiego, Jana Dzierżona, Jana Kilińskiego, Jana Pietrusińskiego, Janka Krasickiego, Janusza Kusocińskiego, Juliusza Rydygiera, Junaków, Liliowa, Lotników od 1 do 60 (nr parzyste i nieparzyste), Małgorzaty Fornalskiej, Michała Ossowskiego, Młodych Patriotów, Nowa, Piastowska, Pilotów, Piotra Bardowskiego, Równa, Rybnicka od 23 do końca (nr nieparzyste), Stanisława Kunickiego, Szarych Szeregów, Toruńska, Władysława Hibnera, Władysława Kniewskiego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 17 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12

ul. Płocka 16

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Alfreda Nobla, Antonio Gaudiego, Augustowska, Białostocka, Bielska, Bydgoska, Chełmska, Gnieźnieńska, Halicka, Jana Gutenberga, Kaliska, Kielecka, Koszalińska, Kozielska od 352 do 500 (nr parzyste i nieparzyste), Kresowa, Leona Wyczółkowskiego od 101 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Lubelska, Lwowska, Łódzka, Nowosądecka, Olsztyńska, Płocka, Przemyska, Puławska, Radomska, Rzeszowska, Sandomierska, Siedlecka, Sopocka, Stanisławowska, Stryjska, Świdnicka, Tarnopolska, Wadowicka, Wałbrzyska, Wileńska, Zakopiańska, Zamojska, Żywiecka.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. JANA PAWŁA II W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8

ul. Stefana Okrzei 16

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Akacjowa, Bronisława Koraszewskiego, Brzozowa, Chorzowska, Dębowa, Grabowa, Grażyny, Horsta Bienka, Idy, Jakuba Wujka, Jana Gajdy, Jarosława Dąbrowskiego od 20, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Poniatowskiego, Kapliczna, Krakusa, Michała Wolskiego, Młodego Hutnika, Nad Bytomką, Samuela Bogumiła Lindego, Stanisława Żółkiewskiego od 12 do końca, Stefana Czarnieckiego od 2 do 34 (nr parzyste), Stefana Okrzei, św. Elżbiety, Topolowa, Towarowa, Walerego Wróblewskiego, Wandy.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 19 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8

ul. Syriusza 30

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Bereniki, Darz Bór, Gajowa, Galaktyki, Gwiazdy Polarnej, Jowisza, Kniejowa, Las Łabędzki, Oriona, Pod Borem, Saturna, Syriusza, Świerkowa, Toszecka od 110 do 148 (nr parzyste) oraz 137 do 151 (nieparzyste).

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10

ul. Jana Śliwki 8

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Bolesława Domańskiego, dr. Stanisława Byliny, Cechowa, Dziewanny, Dworska, Jana Śliwki, Józefa Uszczyka, Kasztanowa, Kotlarska, Kowalska, Nad Torami, Owczarska, Portowa, Powroźnicza, Przemysłowa, Przy Tamie, Stanisława Mastalerza od 2 do 28 (nr parzyste) i od 1 do 45 (nr nieparzyste) , Stanisława Noakowskiego, Szobiszowicka, Ślusarska, Świętojańska od 1 do 37 (nr nieparzyste) i od 2 do 46 (nr parzyste), św. Małgorzaty, św. Urbana, Toszecka od 1 do 71 (nr nieparzyste) i od 12 do 30 (nr parzyste),  Warszawska od 1 do 17 (nr nieparzyste), Wiertnicza, Zbożowa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 21

IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GLIWICACH

ul. Władysława Stanisława Reymonta 18a

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Antoniego Stabika, Beskidzka, Bieszczadzka, Bolesława Limanowskiego, Bracka, Cmentarna, Gen. Józefa Bema, Głogowska, Gromadzka, Ignacego Chodźki, Jana Kasprowicza (bez nr 39, 41), Karola Goduli, Karpacka, ks. dr. Antoniego Korczoka, Michała Drzymały, Mikołaja Reja, Nadbrzeżna, Odrowążów, Piotra Niedurnego, pl. Mariacki, Pusta, Skarbnika, Sołtysia, Stanisława Staszica, Sudecka, Szczęść Boże, Sztygarska, Szybowa, Tatrzańska, Wawelska, Węglowa, Władysława Sikorskiego (nr nieparzyste), Władysława Stanisława Reymonta, Zawodna, Związkowa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 5 IM. ARMII KRAJOWEJ

ul. Sikornik 1

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Mickiewicza od 1 do 39 (nr nieparzyste), Bogatki, Derkacza, Dolnej Wsi od 1 do 61 (nr nieparzyste) i od 2 do 42a (nr parzyste), Drozdów, Górnych Wałów, Jana Kochanowskiego od 1 do 24 (nr parzyste i nieparzyste), Jana III Sobieskiego od 26 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Jaskółcza, Jerzego Bajana, Juliusza Słowackiego od 1 do 48 (nr parzyste i nieparzyste), Kazimierza Wielkiego, Kokoszki, Kosów, Królowej Bony, Księcia Ziemowita, Ludwika Solskiego, , Marzanki, Nowy Świat, Oleśnickiego, Opawska, Pawła Stalmacha, Rybnicka od 1 do 21 (nr nieparzyste) i od 2 do 54 (nr parzyste), Skowrończa, Władysława Łokietka, Ziębia, Zygmunta Starego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 W GLIWICACH

ul. Władysława Gomułki 16a

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Opla, Bajkowa, Braci Grimm, Bursztynowa, Chemiczna, Cytadeli Warszawskiej, Dekabrystów, Diamentowa, Edwarda Żabińskiego, Feliksa Kona, Feliksa Niedbalskiego, Filipa Sieronia, Gen. Leopolda Okulickiego, Hansa Christiana Andersena, Józefa Skalskiego, Kozielska od 113 do 351 (nr parzyste i nieparzyste), Łabędzka, Marcina Kasprzaka, Oscara Caro, Pawła Targosza, Platynowa, Sadowa, SDKPiL, Srebrna, Starogliwicka od 101 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Szmaragdowa, Tomasza Edisona, Wesoła, Widokowa, Wiejska, Wiesława Ociepki, Willowa, Władysława Gomułki, Zielona, Złota, Źródlana.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. WITOLDA BUDRYKA W GLIWICACH

ul. ks. Marcina Strzody 4

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Akademicka, Aleja Przyjaźni, Aleksandra Fredry, Arkońska, Bankowa, Basztowa, Bednarska, Białej Bramy, Bohaterów Getta Warszawskiego od 1 do 22, Bolesława Krzywoustego, Bytomska, Częstochowska, Dolnych Wałów od 1 do 10 (nr parzyste) i od 1 do 39 (nr nieparzyste), Dworcowa, Generała Leona Berbeckiego, Grodowa, Grzegorza Piramowicza, Jagiellońska od 1 do 26, Jana Matejki, Jana Pawła II, Józefa Mitręgi, Kaczyniec, Kaszubska, Kłodnicka, Kościelna, Krótka, Krupnicza, ks. Marcina Strzody, Ksawerego Dunikowskiego, Lutycka, Łużycka, Mikołowska, Mleczna, Na Piasku, Nasyp, Norberta Barlickiego, Okopowa, Piwna, pl. Inwalidów Wojennych, pl. Mleczny, pl. Piastów, pl. Rzeźniczy pl. Wszystkich Świętych, Plebańska, Pod Murami, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przy Raciborskiej Bramie, Raciborska, Rynek, Stanisława Chudoby, Stanisława Dubois od 1 do 8 (nr parzyste i nieparzyste), Stanisława Konarskiego, Stanisława Moniuszki, Stefana Banacha, Studzienna, Szkolna, Średnia, św. Barbary, św. Katarzyny, Tkacka, Wiktora Gorzołki, Wodna, Wrocławska, Wysoka, Zimnej Wody, Zwycięstwa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 W GLIWICACH

ul. Staromiejska 24

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Alberta Einsteina, Feliksa Sojki, Gustawa Eiffel'a, Kanałowa, Klasztorna, Leona Wyczółkowskiego od 1 do 100 (nr parzyste i nieparzyste), Leonarda da Vinci, Murarska, Niepaszycka, Podmokła, Pokoju, Pszenna, Rzeczycka, Starogliwicka od 1 do 100 (nr parzyste i nieparzyste), Staromiejska, Wiosenna, Wspólna, Zacisze, Zamkowa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. WOJSKA POLSKIEGO W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9

ul. Wrzosowa 14

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleksandra Zawadzkiego, Bolesława Chrobrego, Borówkowa, Chatka Puchatka, Czołgowa, Fabryczna, Fiołkowa, Gabriela Narutowicza, Główna, Grzybowa, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Kraszewskiego, Jagodowa, Józefa Zielińskiego, Juliana Tuwima, Karola Marksa, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kwiatowa, Ludwika Waryńskiego, Maksyma Gorkiego, Mechaników, Metalowców, Miła, Nad Kanałem, Nad Łąkami, Narcyzów, Olimpijska, Oświęcimska, Piękna, pl. Niepodległości, Poli Gojawiczyńskiej (za wyjątkiem nru 11), Poziomkowa, Radosna, Rekreacyjna, Różana, Rumiankowa, Spokojna, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Strażacka, Strzelców Bytomskich, Toszecka od 160 do końca (nr parzyste i nieparzyste), Wakacyjna, Wandy Wasilewskiej, Wierzbowa, Władysława Jagiełły, Włodzimierza Majakowskiego, Wolności, Wrzosowa, Zakątek Leśny, Ziemięcicka, Zofii Nałkowskiej, Żeglarska.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 IM. JOHNA BAILDONA W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6

ul. Robotnicza 6

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Błogosławionego Czesława, Chałupnicza, Franciszkańska, Gdańska, Heleny Modrzejewskiej, Hutnicza, Jagiellońska od 23 do końca (nr nieparzyste) i od 28 do końca (nr parzyste), Johna Baildona, Królewskiej Tamy, Królowej Jadwigi, Krzywa, Odlewników, Olszynki, Paulińska, Przewozowa, Robotnicza, Sportowa, Stanisława Kostki, Stanisława Szczepanowskiego, Szara, św. Anny, św. Cecylii, Wincentego Pola, Zabrska.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2

ul. Partyzantów 25

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
15 Grudnia, 22 Lipca, Gabrieli Zapolskiej, Gustawa Morcinka, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Pułaskiego, Konstantego Ciołkowskiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Leona Kruczkowskiego, Literatów, Lucjana Szenwalda, Marii Kownackiej, Ossolińskich, Pana Twardowskiego, Partyzantów, Piaskowa, Planetarna, Poezji, Poli Gojawiczyńskiej 11, Prozy, Przyszowska, Rodzinna, Róży Luksemburg, Satyryków, Szlak Kolejowy, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Żeleńskiego-Boya, Tęczowa, Wazów, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Krasińskiego, Zygmuntowska.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 39

IM. OBROŃCÓW  POKOJU W GLIWICACH

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4

ul. Obrońców Pokoju 4

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Rapackiego, Aleksandra Czekanowskiego, Andrzeja Czoka, Antoniego Grabowskiego, Benedykta Dybowskiego, Błękitna, Bolesława Piaseckiego, Bzów, Cieszyńska, Czereśniowa, Esperantystów, Graniczna, Ignacego Domeyki, Ignacego Paderewskiego, Jabłoni, Jana Czerskiego, Jerzego Kukuczki, Karola Olszewskiego, Kazimierza Funka, Ligocka, Ludwika Zamenhofa, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Orzechowa, Pawła Strzeleckiego, PCK, Przydrożna, Stefana Rogozińskiego, Strzelnicza, Tytusa Chałubińskiego, Wacława Grodeckiego, Wandy Rutkiewicz, Wiązowa, Wiśniowa.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41

IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GLIWICACH

ul. Kormoranów 23

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Bekasa, Biegusa, Bielika, Cyraneczki, Czajki, Czapli, Gipsowa, Kolibrów, Kormoranów, Krucza, Mewy, Olchowa, Orłów, Pelikana, Perkoza, Pliszki, Rybitwy, Rybnicka od 56 do końca (nr parzyste), Sikornik, Słowików, Ustroń, Wilgi, Zimorodka, Żurawia.

 



 liczba odsłon strony: 16 283 
Logo Samorządu Gliwice

Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 21

Biuro Obsługi Interesantów tel. 32 231 30 41, faks 32 231 27 25

boi@um.gliwice.pl

Identyfikator Podziału Terytorialnego TERYT - 24 66 01 1

Logo systemu SEKAP 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Urzędu Miejskiego w Gliwicach

www.sekap.pl

Logo systemu EPUAP