Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki Cookies
Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji o Cookies.
Zapoznałem się z informacją (nie wyświetlaj więcej tego komunikatu)
Logo BIP

biuletyn
informacji publicznej

Urząd Miejski w Gliwicach

 

Komunikat ws. określenia składu osobowego zespołów branżowych II kadencji 

wydruk do pliku pdf
KOMUNIKAT

Dyrektora Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych ws. określenia składu osobowego zespołów branżowych II kadencji
z 26 marca 2014 roku
 
Informuję, iż zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej nr XIII/273/2011 z dnia 17 listopada 2011 r. z późn. zm. w sprawie określenia trybu powołania członków oraz organizacji i trybu działania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, wybrani zostali członkowie następujących zespołów branżowych

ZESPÓŁ BRANŻOWY DS. EDUKACJI, WYCHOWANIA I INNOWACYJNOŚCI
Członkami Zespołu zostali:
1. Adamkiewicz Mieszko – Stowarzyszenie Mieszkańców Gliwic „Wspólnie Dla Gliwic”,
2. Guzek Katarzyna – Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży,
3. Kubas Anna – Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów SNaP – oddział Gliwice,
4. Lipiec Aneta – Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży,
5. Lubszczyk Mirosław – Stowarzyszenie Sportowo–Edukacyjne „FeByS”,
6. Malik Maciej – Klub Jagielloński oddział Gliwice,
7. Musiał Agnieszka – Stowarzyszenie GTW,
8. Sarré Joanna – Centrum Inicjatyw Społecznych,
9. Woronko Zbigniew – Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP).

W skład zarządu Zespołu weszli:
• Przewodnicząca – Anna Kubas,
• Wiceprzewodnicząca – Aneta Lipiec,
• Sekretarz – Maciej Malik,
• Członek Zarządu – Agnieszka Musiał,
• Członek Zarządu – Mirosław Lubszczyk.


ZESPÓŁ BRANŻOWY DS. KULTURY
Członkami Zespołu zostali:
1. Adamkiewicz Mieszko – Stowarzyszenie Mieszkańców Gliwic „Wspólnie Dla Gliwic”,
2. Buczek Ryszard – Gliwickie Stowarzyszenie Kulturalne Górnicza Orkiestra Dęta KWK "Sośnica",
3. Dragon Marian – Fundacja RYTM Gliwice,
4. Gorczyński Łukasz – Stowarzyszenie "CAŁA NAPRZÓD",
5. Januszewski Paweł – Stowarzyszenie "CAŁA NAPRZÓD",
6. Kwolek Zbigniew – Stowarzyszenie Forum Ceramików,
7. Łapszyński Bartosz – Stowarzyszenie GTW,
8. Machura Małgorzata – Społeczne Ognisko Muzyczne,
9. Malcharek–Kisiel Sylwia – Grupa Plastyczna FAUN,
10. Opielka Jan – Fundacja Różnorodności i Równości KONTRASTY,
11. Pańczyszyn Andrzej – PTTK Oddział Ziemi Gliwickiej,
12. Sarré Joanna – Centrum Inicjatyw Społecznych,
13. Tovmasyan Petros – Fundacja Lepszy Świat Dla Niepełnosprawnych.

W skład zarządu Zespołu weszli:
• Przewodniczący – Jan Opielka,
• Wiceprzewodniczący – Ryszard Buczek,
• Wiceprzewodniczący – Paweł Januszewski,
• Wiceprzewodniczący – Bartosz Łapszyński.

ZESPÓŁ BRANŻOWY DS. ZDROWIA, POMOCY SPOŁECZNEJ, EKOLOGII ORAZ TURYSTYKI I KRAJOZNAWSTWA

Członkami Zespołu zostali:
1. Cymbajew Aleksandra – Klub Jagielloński oddział Gliwice,
2. Grzegórzko Radosław – Stowarzyszenie „CAŁA NAPRZÓD”,
3. Kasperlik Anna – Polski Klub Ekologiczny,
4. Malik Damian – Stowarzyszenie FAON,
5. Maziarz Marek – Stowarzyszenie Śląski Yacht Club,
6. Opoka Dariusz – Stowarzyszenie GTW,
7. Orlikowska Anna – Klub Abstynentów Krokus,
8. Śledź Alicja – Gliwickie Stowarzyszenie Amazonek,
9. Tovmasyan Petros – Fundacja Lepszy Świat Dla Niepełnosprawnych,
10. Truś Radosław – Polskie Towarzystwo Turystyczno–Krajoznawcze Oddział Uczelniany,
11. Zarzycka Joanna – Spółdzielnia Socjalna REHA SILESIA,
12. Zdanewicz Romuald – Stowarzyszenie pod nazwą Klub Seniora „Złota Jesień”.
W skład zarządu Zespołu weszli:
• Przewodniczący – Petros Tovmasyan,
• Wiceprzewodniczący – Radosław Truś,
• Sekretarz – Aleksandra Cymbajew.

ZESPÓŁ BRANŻOWY DS. SENIORÓW – RADA SENIORÓW
Członkami Zespołu zostali:
1. Andzel Łukasz – Stowarzyszenie BMC Gliwice,
2. Dudek Czesław – Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa Oddział Gliwicko–Zabrzański,
3. Foit Rafał – Stowarzyszenie BMC,
4. Gabryel Bożena – Śląska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości,
5. Jurczewska–Płońska Krystyna – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gliwicach,
6. Łuczyński Stanisław – Fundacja Lepszy Świat dla Niepełnosprawnych,
7. Omylska Janina – Polski Komitet Pomocy Społecznej,
8. Paszkowski Kazimierz – Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich,
9. Staszewski Waldemar – Stowarzyszenie Polskich Kombatantów Weteranów Walk o Niepodległość 1919–1956 im Gen. Stefana Grota Roweckiego,
10. Zdanewicz Romuald – Stowarzyszenie pod nazwą Klub Seniora „Złota Jesień”,
11. Żurawlow Danuta – Związek Sybiraków Oddział Gliwice.
W skład zarządu Zespołu weszli:
• Przewodniczący – Krystyna Jurczewska– Płońska,
• Wiceprzewodniczący – Czesław Dudek,
• Sekretarz – Danuta Żurawlow,
• Członek Zarządu – Romuald Zdanewicz,
• Członek Zarządu – Waldemar Staszewski,
• Członek Zarządu – Bożena Gabryel,
• Członek Zarządu – Łukasz Andzel,
• Członek Zarządu – Janina Omylska,
• Członek Zarządu – Rafał Foit.


Andrzej Gillner
Dyrektor GCOP


 liczba odsłon strony: 1 502 
Logo Samorządu Gliwice

Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 21

Biuro Obsługi Interesantów tel. 32 231 30 41, faks 32 231 27 25

boi@um.gliwice.pl

Identyfikator Podziału Terytorialnego TERYT - 24 66 01 1

Logo systemu SEKAP 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Urzędu Miejskiego w Gliwicach

www.sekap.pl

Logo systemu EPUAP