Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki Cookies
Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji o Cookies.
Zapoznałem się z informacją (nie wyświetlaj więcej tego komunikatu)
Logo BIP

biuletyn
informacji publicznej

Urząd Miejski w Gliwicach

 

Kadencja 2006-2010 

wydruk do pliku pdf


Rada Miejska w Gliwicach - kadencja 2006-2010

 
  1. Mieszko Adamkiewicz (PO) – objęcie mandatu radnego z dniem 15 lutego 2007 r. (uchwała nr IV/62/2007 z dnia 15 lutego 2007 r.)
  2. Marek Berezowski (PiS) – wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 8 listopada 2009 r. (uchwała nr XXIX/909/2009 z dnia 19 listopada 2009r.)
  3. Magdalena Budny (PO)
  4. Leszek Curyło (DLM)
  5. Dominik Dragon (PO)
  6. Lesław Dykacz (PiS)
  7. Zygmunt Frankiewicz (PO) – wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 12 listopada 2006 r. (uchwała nr I/6/2006 z dnia 27 listopada 2006 r.)
  8. Zdzisław Goliszewski (PiS)
  9. Kajetan Gornig (PO) – objęcie mandatu radnego z dniem 6 grudnia 2006 r. (uchwała nr II/13/2006 z dnia 6 grudnia 2006 r.)
  10. Tadeusz Grabowiecki (PO)
  11. Zbigniew Grzyb (SLD)
  12. Andrzej Jarczewski (PO)
  13. Michał Jaśniok (DLM)
  14. Andrzej Karasiński (PO) – wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 6 grudnia 2006 r. (uchwała nr III/29/2006 z dnia 28 grudnia 2006 r.)
  15. Jan Kaźmierczak (PO) – wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 2 listopada 2007 r. (uchwała nr XII/341/2007 z dnia 22 listopada 2007 r.)
  16. Marek Kopała (PiS)
  17. Piotr Kos (DLM)
  18. Janusz Łapiński (SLD)
  19. Maja Nasiek (PiS) – objęcie mandatu radnego z dniem 17 grudnia 2009 r. (uchwała nr XXXI/940/2009 z dnia 17 grudnia 2009 r.)
  20. Tadeusz Olejnik (PO)
  21. Jan Pająk (PO)
  22. Ewa Potocka (PO)
  23. Krzysztof Procel (PiS)
  24. Marek Pszonak (PO)
  25. Krystyna Sowa (DLM)
  26. Grażyna Walter-Łukowicz (PO) – objęcie mandatu radnego z dniem 20 grudnia 2007 r. (uchwała nr XIII/380/2007 z dnia 20 grudnia 2007 r.)
  27. Jarosław Wieczorek (PiS)
  28. Urszula Więckowska (PO)
  29. Jan Wiśniewski (DLM)


PO – Platforma Obywatelska
SLD – Sojusz Lewicy Demokratycznej
PiS – Prawo i Sprawiedliwość
DLM – Dzielnicowa Lista Mieszkańców

 

 

 

 



 liczba odsłon strony: 1 659 
Logo Samorządu Gliwice

Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 21

Biuro Obsługi Interesantów tel. 32 231 30 41, faks 32 231 27 25

boi@um.gliwice.pl

Identyfikator Podziału Terytorialnego TERYT - 24 66 01 1

Logo systemu SEKAP 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Urzędu Miejskiego w Gliwicach

www.sekap.pl

Logo systemu EPUAP