Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki Cookies
Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji o Cookies.
Zapoznałem się z informacją (nie wyświetlaj więcej tego komunikatu)
Logo BIP

biuletyn
informacji publicznej

Urząd Miejski w Gliwicach

 

Kadencja 1994-1998 

wydruk do pliku pdf
 

Rada Miejska w Gliwicach - kadencja 1994-1998

  1. Bassek Marcin

  2. Kos Piotr

  3. Potocka Ewa

  4. Szymański Kazimierz

  5. Wędrychowicz Adam (wykreślony ze składu Komisji uchwałą nr XXX/412/96 z 12 grudnia 1996 r.)

  6. Jarzębowski Marek (powołany w skład Komisji uchwałą nr XXX/412/96 z 12 grudnia 1996 r.)

  • Komisja Budżetu i Finansów
  1. Buczek Ryszard
  2. Frankiewicz Zygmunt
  3. Henel-Uruska Alicja
  4. Koszka Mieczysław
  5. Maciejczyk Marian
  6. Malec Ryszard
  7. Malik Adam
  8. Ogryzek Stanisław
  9. Pańczyk Zbigniew (wykreślony ze składu Komisji uchwałą nr XXIV/339/96 z dn. 16 maja 1996 r.)
  10. Popławski Leszek
  11. Sarre' Piotr
  12. Sowa Krystyna
  13. Staszewski Mariusz
  14. Wieczorek Piotr

  15. Jarczewski Andrzej (powołany w skład Komisji uchwałą nr XXIV/339/96 z dn. 16 maja 1996 r.)

  • Komisja Promocji Miasta
  1. Antonik Janusz
  2. Folwarczny Andrzej
  3. Grabowiecki Tadeusz
  4. Knisz Jan
  5. Kos Piotr
  6. Kotnis Michał
  7. Moszyński Janusz
  8. Rawecki Marek
  9. Szymański Kazimierz
  10. Tomal Andrzej

  11. Trela Michał (powołany do Komisji uchwałą nr XVI/224/95 z 26 października 1996 r.)

  • Komisja Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji
  1. Andrzejewski Władysław
  2. Gawol Marian
  3. Gilner Waldemar
  4. Kotnis Michał
  5. Mikulski Zdzisław
  6. Mizera Stanisław
  7. Moszyński Janusz
  8. Pańczyk Zbigniew
  9. Rawecki Marek
  10. Wilk Ryszard

  11. Folwarczny Andrzej (powołany do składu Komisji uchwałą nr XVII/224/95 z 26 października 1995 r.)

  • Komisja Gospodarki Komunalnej i Rynku

  1. Gawol Marian

  2. Gilner Waldemar

  3. Harlender Wiesław

  4. Kieslich Joachim

  5. Malik Adam

  6. Mizera Stanisław

  7. Ogryzek Stanisław

  8. Orzech Stanisław

  9. Trela Michał

  10. Wilk Ryszard

  11. Wiśniewski Jan

  • Komisja Zdrowia i Opieki Społecznej
  1. BieleszTadeusz
  2. Fulczyk Joachim
  3. Gawliczek Joachim
  4. Harlender Wiesław
  5. Koziarz-Masłyk Grażyna
  6. Mikulski Zdzisław
  7. Potocka Ewa
  8. Wędrychowicz Adam
  9. Wojciechowska Jadwiga

  10. Pańczyk Zbigniew (powołany do składu Komisji uchwałą nr XXIV/339/96 z dn. 16 maja 1996 r.)

  • Komisja Ochrony Środowiska i Spraw Rolnych
  1. Andrzejewski Władysław
  2. Antonik Janusz
  3. Bielesz Tadeusz
  4. Gawliczek Joachim
  5. Wieczorek Piotr
  6. Wojciechowska Jadwiga

  • Komisja Kultury i Sztuki
  1. Buczek Ryszard
  2. Chłopek Aleksander
  3. Folwarczny Andrzej (wykreślony ze składu Komisji uchwałą nr XVI/224/95 z 26 października 1995 r.)
  4. Jarczewski Andrzej (wykreślony ze składu Komisji uchwałą nr XXIV/339/96 z dn. 16 maja 1996 r.)
  5. Jarzębowski Marek
  6. Pańczyszyn Andrzej
  7. Staszewski Mariusz
  8. Zabuga Ewa

  • Komisja Oświaty, Sportu i Rekreacji
  1. Chłopek Aleksander
  2. Jarczewski Andrzej
  3. Koszka Mieczysław
  4. Malec Ryszard
  5. Mirski Roman
  6. Orzech Stanisław
  7. Pańczyszyn Andrzej
  8. Rosicki Andrzej
  9. Sowa Krystyna
  10. Zabuga Ewa

  • Komisja Praworządności i Bezpieczeństwa
  1. Bassek Marcin
  2. Henel-Uruska Alicja
  3. Jarzębowski Marek
  4. Kieslich Joachim
  5. Knisz Jan
  6. Mirski Roman
  7. Popławski Leszek
  8. Rosicki Andrzej
  9. Tomal Andrzej
  10. Grzyb Zbigniew (powołany jako członek Komisji spoza Rady uchwałą nr XIV/199/95 z 13 lipca 1995 r.)
(***)
 
Skład personalny Rady Miejskiej w Gliwicach - kadencja 1994-1998
 
  1. Władysław Andrzejewski
  2. Janusz Antonik
  3. Marcin Bassek
  4. Tadeusz Bielesz
  5. Ryszard Buczek
  6. Aleksander Chłopek
  7. Andrzej Folwarczny
  8. Zygmunt Frankiewicz
  9. Joachim Fulczyk
  10. Joachim Gawliczek
  11. Marian Gawol
  12. Waldemar Gilner
  13. Tadeusz Grabowiecki
  14. Wiesław Harlender
  15. Alicja Henel-Uruska
  16. Andrzej Jarczewski
  17. Marek Jarzębowski
  18. Joachim Kieslich
  19. Jan Knisz
  20. Piotr Kos
  21. Mieczysław Koszka
  22. Michał Kotnis
  23. Grażyna Koziarz-Masłyk
  24. Marian Maciejczyk
  25. Ryszard Malec
  26. Adam Malik
  27. Zdzisław Mikulski
  28. Roman Mirski
  29. Stanisław Mizera
  30. Janusz Moszyński
  31. Stanisław Ogryzek
  32. Stanisław Orzech
  33. Zbigniew Pańczyk
  34. Andrzej Pańczyszyn
  35. Leszek Popławski
  36. Ewa Potocka
  37. Marek Rawecki
  38. Andrzej Rosicki
  39. Piotr Sarré
  40. Krystyna Sowa
  41. Mariusz Staszewski
  42. Kazimierz Szymański
  43. Andrzej Tomal
  44. Michał Trela
  45. Adam Wędrychowicz
  46. Piotr Wieczorek
  47. Ryszard Wilk
  48. Jan Wiśniewski
  49. Jadwiga Wojciechowska
  50. Ewa Zabuga
     


 liczba odsłon strony: 1 706 
Logo Samorządu Gliwice

Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 21

Biuro Obsługi Interesantów tel. 32 231 30 41, faks 32 231 27 25

boi@um.gliwice.pl

Identyfikator Podziału Terytorialnego TERYT - 24 66 01 1

Logo systemu SEKAP 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Urzędu Miejskiego w Gliwicach

www.sekap.pl

Logo systemu EPUAP