Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki Cookies
Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji o Cookies.
Zapoznałem się z informacją (nie wyświetlaj więcej tego komunikatu)
Logo BIP

biuletyn
informacji publicznej

Urząd Miejski w Gliwicach

 

GIMNAZJA I KLASY DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW - obwody szkół 

wydruk do pliku pdf

GIMNAZJUM NR 1 IM. STEFANA BATOREGO W GLIWICACH

ul. Księcia Ziemowita 12

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Akademicka, Architektów, Astrów, Azalii, Bankowa, Basztowa, Bednarska, Begonii, Białej Bramy, Bławatków, Bohaterów Getta Warszawskiego od 4 do końca, Bytomska, Ceramików, Ciesielska, Częstochowska, Dolnych Wałów od 1 do 17 (nr nieparzyste),Dolnych Wałów od 2 do 26 (nr parzyste),Dworcowa, Ekonomistów, Elektryków, Fizyków, Frezji, Fryderyka Chopina, Geodetów, Goździkowa, Górnych Wałów, Grodowa, Grzegorza Piramowicza, Ignacego Daszyńskiego od 273 do końca (nr nieparzyste), Ignacego Daszyńskiego od 286 do końca (nr parzyste),Jagiellońska od 1 do 21 (nr nieparzyste),Jagiellońska od 2 do 26 (nr parzyste),Jana Kochanowskiego od 1 do 23 (nr nieparzyste),Jana Matejki, Jana Pawła II, Joachima Lelewela, Józefa Lompy, Józefa Mitręgi, Kaczyniec, Kaszubska, Kłodnicka, Konwalii, Kościelna, Krokusów, Królowej Bony, Krótka, Krupnicza, ks. Marcina Strzody, Ksawerego Dunikowskiego, Księcia Ziemowita, Lawendowa, Lekarska, Lewkonii, Magnolii, Maków, Marynarska, Mikołowska, Mleczna, Na Piasku, Nasyp, Nauczycielska, Niezapominajki, Nowy Świat od 1 do 24,Oficerska, Okopowa, Orchidei, Pawła Stalmacha, Piekarska, Piwna, pl. Adama Mickiewicza, pl. Inwalidów Wojennych, pl. Jaśminu, pl. Rzeźniczy, pl. Wszystkich Świętych, pl. Mleczny, pl. Piastów, Plebańska, Pod Murami, Południowa, Prawników, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przy Raciborskiej Bramie, Raciborska, Rybacka, Rynek, Słoneczna, Stanisława Dubois od 1 do 8,Stanisława Konarskiego, Stanisława Moniuszki, Stefana Banacha, Storczyków, Szkolna, Średnia, św. Barbary, Świętokrzyska, Tadeusza Kościuszki od 1 do 17 (nr nieparzyste), Tadeusza Kościuszki od 2 do 28 (nr parzyste), Tkacka, Tokarska, Traktorzystów, Tulipanów, Wiktora Gorzołki, Wodna, Wrocławska, Wysoka, Zachodnia, Zimnej Wody, Zwycięstwa, Zygmunta Starego.

KLASY GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 2 W GLIWICACH

prowadzone w VIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi w Gliwicach w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Armii Krajowej w Gliwicach

ul. Sikornik 34

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Bekasa, Biegusa, Bielika, Bogatki, Cyraneczki, Czajki, Czapli, Derkacza, Drozdów, Jana Kochanowskiego od 2 do 24 (nr parzyste),Jaskółcza, Jerzego Bajana, Juliusza Słowackiego od 1 do 37, Kokoszki, Kolibrów, Kormoranów, Kosów, Krucza, Ludwika Solskiego, Marzanki, Mewy, Nowy Świat od 25 do końca, Olchowa, Opawska, Orłów, Pelikana, Perkoza, Pliszki, Rybitwy, Rybnicka od 1 do 21 (nr nieparzyste),Rybnicka od 2 do końca (nr parzyste), Sikornik, Skowrończa, Słowików, Ustroń, Wilgi, Władysława Łokietka, Ziębia, Zimorodka, Żurawia.

KLASY GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 3 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH

prowadzone w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich w Gliwicach

ul. Jasnogórska 15/17

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleja Majowa, Aleja Przyjaźni, Aleksandra Fredry, Andrzeja Mielęckiego, Bolesława Prusa, Dolnych Wałów od 19 do końca (nr nieparzyste), Dolnych Wałów od 28 do końca (nr parzyste), Feliksa Orlickiego, Generała Leona Berbeckiego, Generała Władysława Andersa, Henryka Sienkiewicza, Husarska, Ignacego Daszyńskiego od 1 do 58, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego od 1 do 26, Jasnogórska, Józefa Wieczorka, Karola Miarki, Kazimierza Wielkiego, Lucjana Malinowskiego, Marii Konopnickiej, Młyńska, Na Skarpie, Norberta Barlickiego, Owsiana, pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plebiscytowa, Powstańców Warszawy, Racławicka, Stanisława Chudoby, Stanisława Wyspiańskiego, Studzienna, Tadeusza Gruszczyńskiego, Tadeusza Kościuszki od 19 do końca (nr nieparzyste), Tadeusza Kościuszki od 30 do końca (nr parzyste), Ułańska, Wincentego Styczyńskiego, Wojciecha Korfantego, Wybrzeże Armii Krajowej, Wybrzeże Wojska Polskiego, Zawiszy Czarnego.

KLASY GIMNAZJUM NR 4 IM. JÓZEFA PUKOWCA W GLIWICACH

prowadzone w Szkole Podstawowej nr 5 w Gliwicach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gliwicach

ul. Adama Asnyka 36

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Asnyka, Arkońska, Bojkowska od 1 do 102, Bolesława Krzywoustego, Franciszka Zubrzyckiego, Gipsowa, Gwarków, Hanki Sawickiej, Henryka Rutkowskiego, Jakuba Jasińskiego, Jana Dzierżona, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego od 25 do końca, Jana Pietrusińskiego, Janka Krasickiego, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Juliusza Rydygiera, Junaków, Kopalniana, Kujawska (bez nr 7 i 9), Liliowa, Lotników, Lutycka, Łużycka, Małgorzaty Fornalskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Michała Ossowskiego, Młodych Patriotów, Nowa, Piastowska, Pilotów, Piotra Bardowskiego, pl. Krakowski, Pszczyńska od 1 do 130, Ratowników Górniczych, Równa, Rybnicka od 23 do końca (nr nieparzyste), Sobótki, Stanisława Kunickiego, Szarych Szeregów, Toruńska, Władysława Hibnera, Władysława Kniewskiego, Związku Walki Młodych, Żwirki i Wigury.

KLASY GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 5 W GLIWICACH

prowadzone w Szkole Podstawowej nr 27 w Gliwicach

ul. Rubinowa 16A

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Opla, Alberta Einsteina, Bajkowa, Braci Grimm, Bursztynowa, Chemiczna, Cytadeli Warszawskiej, Dekabrystów, Diamentowa, Edwarda Żabińskiego, Feliksa Kona, Feliksa Niedbalskiego, Filipa Sieronia, Gen. Leopolda Okulickiego, Hansa Christiana Andersena, Józefa Skalskiego, Kozielska od 113 do 351, Łabędzka, Marcina Kasprzaka, Oscara Caro, Pawła Targosza, Platynowa, Sadowa, SDKPiL, Srebrna, Starogliwicka od 101 do końca, Szmaragdowa, Tomasza Edisona, Wesoła, Widokowa, Wiejska, Wiesława Ociepki, Willowa, Rubinowa, Zielona, Złota, Źródlana.

KLASY GIMNAZJUM NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA W GLIWICACH

prowadzone w Szkole Podstawowej nr 14 im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach

ul. Przedwiośnie 2

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Antoniego Stabika, Beskidzka, Bieszczadzka, Bolesława Limanowskiego, Bracka, Cmentarna, Dzionkarzy, Gankowa, Gen. Józefa Bema, Głogowska, Gromadzka, Ignacego Chodźki, Jana Kasprowicza, Jedności, Jesienna, Karola Goduli, Karpacka, ks. dr. Antoniego Korczoka, Michała Drzymały, Mikołaja Reja, Młodego Górnika, Młodopolska, Młodzieżowa, Na Filarze, Nadbrzeżna, Odrowążów, Piotra Niedurnego, pl. Mariacki, Pogodna, Poznańska, Przedwiośnie, Przyszłości, Pusta, Skarbnika, Sołtysia, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Sudecka, Szczęść Boże, Sztygarska, Szybowa, św. Michała, Tatrzańska, Tylna, Wawelska, Węglowa, Wielicka, Wiślana, Władysława Sikorskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Wschodnia, Zawodna, Związkowa.

KLASY GIMNAZJUM NR 7 W GLIWICACH

prowadzone w Szkole Podstawowej nr 4 w Gliwicach
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Piastów Śląskich w Gliwicach

ul. Orląt Śląskich 25

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Adama Rapackiego, Antoniego Grabowskiego, Batalionu Kosynierów, Bażancia, Bernardyńska, Błękitna, Bohaterów Getta Warszawskiego od 1 do 3, Bolesława Domańskiego, Bolesława Piaseckiego, Bzów, Cechowa, Cieszyńska, Czereśniowa, dr. Stanisława Byliny, Dworska, Dziewanny, Esperantystów, Floriańska, Folwarczna, Graniczna, Harcerska, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Jabłoni, Jałowcowa, Jana Śliwki, Józefa Uszczyka, Karola Olszewskiego, Kasztanowa, Kazimierza Funka, Kłosista, Kotlarska, Kowalska, Ligocka, Lisia, Ludwika Zamenhofa, Myśliwska, Na Miedzy, Nad Torami, Norberta Bończyka, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Orląt Śląskich, Orzechowa, Owczarska, Owocowa, Patrolowa, PCK, Pionierów, Piotra Michałowskiego od 24 do końca, Polna, Portowa, Powroźnicza, Przemysłowa, Przy Tamie, Sarnia, Składowa, Sokoła, Stanisława Dubois od 9 do końca, Stanisława Mastalerza od 1 do 13 (nr nieparzyste), Stanisława Mastalerza od 2 do 26 (nr parzyste), Stanisława Noakowskiego, Strzelnicza, Szobiszowicka, Sztabu Powstańczego, Ślusarska, św. Urbana, św. Wojciecha, św. Małgorzaty, Świętojańska od 1 do 37 (nr nieparzyste), Świętojańska od 2 do 46 (nr parzyste), Toszecka od 1 do 65 (nr nieparzyste), Toszecka od 2 do 98 (nr parzyste), Warszawska od 1 do 17 (nr nieparzyste), Warszawska od 2 do 14 (nr parzyste), Wiązowa, Wiertnicza, Wiśniowa, Zajęcza, Zbożowa.

KLASY GIMNAZJUM NR 8 W GLIWICACH

prowadzone w Szkole Podstawowej nr 38 w Gliwicach w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gliwicach

ul. Partyzantów 25

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
15 Grudnia, 22 Lipca, Aleksandra Zawadzkiego, Bolesława Chrobrego, Borówkowa, Chatka Puchatka, Czołgowa, Fabryczna, Feliksa Sojki, Fiołkowa, Gabriela Narutowicza, Gabrieli Zapolskiej, Główna, Grzybowa, Gustawa Morcinka, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Kraszewskiego, Jagodowa, Józefa Zielińskiego, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kanałowa, Karola Marksa, Kazimierza Pułaskiego, Klasztorna, Kolejowa, Konstantego Ciołkowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kwiatowa, Leona Kruczkowskiego, Leona Wyczółkowskiego od 1 do 100,Literatów, Lucjana Szenwalda, Ludwika Waryńskiego, Maksyma Gorkiego, Marii Kownackiej, Mechaników, Metalowców, Miła, Murarska, Nad Kanałem, Nad Łąkami, Narcyzów, Niepaszycka, Olimpijska, Ossolińskich, Oświęcimska, Pana Twardowskiego, Partyzantów, Piaskowa, Piękna, pl. Niepodległości, Planetarna, Podmokła, Poezji, Pokoju, Poli Gojawiczyńskiej, Poziomkowa, Prozy, Przyszowska, Pszenna, Radosna, Rekreacyjna, Rodzinna, Różana, Róży Luksemburg, Rumiankowa, Rzeczycka, Satyryków, Spokojna, Starogliwicka od 1 do 100, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Strażacka, Strzelców Bytomskich, Szlak Kolejowy, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Żeleńskiego-Boya, Tęczowa, Toszecka od 100 do końca, Toszecka od 67 do 99 (nr nieparzyste), Wakacyjna, Wandy Wasilewskiej, Wazów, Wierzbowa, Wiosenna, Władysława Broniewskiego, Władysława Jagiełły, Włodzimierza Majakowskiego, Wolności, Wrzosowa, Wspólna, Zacisze, Zakątek Leśny, Zamkowa, Ziemięcicka, Zofii Nałkowskiej, Zygmunta Krasińskiego, Zygmuntowska, Żeglarska.

GIMNAZJUM NR 9 W GLIWICACH
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gliwicach

ul. Kozielska 1 A

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Alfreda Nobla, Antonio Gaudiego, Armii Ludowej, Augustowska, Białostocka, Bielska, Bydgoska, Chełmska, Czwartaków, Gnieźnieńska, Góry Chełmskiej, Gustawa Eiffel'a, Gwardii Ludowej, Halicka, Jana Gutenberga, Jurija Gagarina, Kaliska, Kielecka, Koszalińska, Kozielska od 1 do 112, Kozielska od 352 do 500, Kresowa, Leona Wyczółkowskiego od 101 do końca, Leonarda da Vinci, Lubelska, Lwowska, Łódzka, Nadrzeczna, Nowosądecka, Olsztyńska, Płocka, Przemyska, Puławska, Radomska, Rzeszowska, Sandomierska, Siedlecka, Sopocka, Stanisławowska, Stryjska, Świdnicka, Tarnopolska, Wadowicka, Wałbrzyska, Wileńska, Zakopiańska, Zamojska, Żywiecka.

KLASY GIMNAZJUM NR 10 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W GLIWICACH

prowadzone w Szkole Podstawowej nr 15 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Gliwicach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12 w Gliwicach

ul. Lipowa 29

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Agrestowa, Akacjowa, Aleksandra Gierymskiego, Aleksandra Skowrońskiego, Aronii, Artura Grottgera, Bluszczowa, Bronisława Koraszewskiego, Brzozowa, Chorzowska, Czeremchowa, Dębowa, Gen. Józefa Zajączka, Grabowa, Grażyny, Horsta Bienka, Idy, Ignacego Sikory, Jacka Malczewskiego, Jakuba Wujka, Jana Gajdy, Jana Karola Chodkiewicza, Jarosława Dąbrowskiego, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Chełmońskiego, Józefa Poniatowskiego, Józefa Rostka, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Juliusza Rogera, Kalinowa, Kapliczna, Karola Libelta, Kolejarzy, Krakusa, Kruszynowa, Ks. Franciszka Przyniczyńskiego, Leszczynowa, Leśna, Ligustrowa, Lipowa, Lubliniecka, Malinowa, Michała Wolskiego, Młodego Hutnika, Na Zbiegu, Nad Bytomką, Opolska, Oskara Kolberga, Piotra Michałowskiego od 1 do 23, Podlesie, Porzeczkowa, Przydrożna, Rolna, Romualda Traugutta, Samuela Bogumiła Lindego, Seweryna Udzieli, Spółdzielcza, Stanisława Witkiewicza, Stanisława Mastalerza od 15 do 73 (nr nieparzyste), Stanisława Mastalerza od 28 do 58 (nr parzyste), Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Okrzei, św. Andrzeja, św. Bronisławy, św. Elżbiety, św. Marka, Świętojańska od 39 do 53 (nr nieparzyste), Świętojańska od 48 do 68 (nr parzyste), Świętojańska od nr 80, Tadeusza Hoblera, Tadeusza Makowskiego, Targowa, Tarninowa, Tarnogórska od 1 do 149, Topolowa, Towarowa, Walerego Wróblewskiego, Wandy, Warszawska od 16 do końca (nr parzyste), Warszawska od 19 do końca (nr nieparzyste), Wita Stwosza, Zakole, Zygmunta Waliszewskiego.

KLASY GIMNAZJUM NR 11 W GLIWICACH

prowadzone w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 19 w Gliwicach
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gliwicach

ul. Syriusza 30

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleja ks. Sylwestra Witoszka, Andromedy, Bereniki, Centaura, Darz Bór, Gajowa, Galaktyki, Gwiazdy Polarnej, Jowisza, Kniejowa, Las Łabędzki, Mikołaja Kopernika, Oriona, Perseusza, Pod Borem, Saturna, Syriusza, Świerkowa, Wielkiej Niedźwiedzicy.

KLASY GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 14 W GLIWICACH

prowadzone w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach

ul. Zimnej Wody 8

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Błonie, Bojkowska od 103 do końca, Ceglarska, Chabrowa, Chmielna, Cicha, Dojazdowa, Dolna, Dożynkowa, Glebowa, Górna, Górników, Gronowa, Gryczana, Jeziorna, Jęczmienna, Józefa Rymera, Klonowa, Knurowska, Koniczynowa, Kujawska od 7 do 9 (nr nieparzyste), Kwiatów Polnych, Lniana, Łanowa, Łąkowa, Macieja Płażyńskiego, Miodowa, Okrężna, Orkiszowa, Panewnicka, Parkowa, Pistacjowa, Plonowa, Pocztowa, Pszczyńska od 131 do końca, Rolników, Rzepakowa, Samotna, Sienna, Słonecznikowa, Smolnicka, Snopowa, Spacerowa, Szparagowa, Świętego Brata Alberta, św. Jacka, św. Józefa, Tymiankowa, Urodzajna, Warzywna, Zielna, Żeńców, Żurawinowa, Żytnia.

KLASY GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 15 W GLIWICACH

prowadzone w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w Gliwicach

ul. Górnych Wałów 29

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu

Adama Mickiewicza, Aleksandra Puszkina, Alojzego Jondy, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Bolesława Śmiałego, Ciupków, Cypriana Norwida, Długa, Dolnej Wsi, Elizy Orzeszkowej, Goplany, Helska, Ignacego Daszyńskiego od 59 do 271 (nr nieparzyste), Ignacego Daszyńskiego od 60 do 284 (nr parzyste), Jana III Sobieskiego od 27 do końca, Józefa Sowińskiego, Juliusza Ligonia, Juliusza Słowackiego od 38 do końca, Karolinki, Konstantego Damrota, Kosynierów, Kozłowska, Ku Dołom, Mała, Marka Hłaski, Mieszka I, Między Wzgórzami, Morska, Na Uboczu, Na Wzgórzu, Nad Glinianką, Oleśnickiego, Piotra Skargi, pl. Grunwaldzki, Płowiecka, Poligonowa, Radiowa, Słoneczne Wzgórze, Stara Cegielnia, Szczecińska, św. Ludwika, Teodora Ficka, Wichrowe Wzgórze, Wincentego Witosa, Władysława Orkana, Wójtowska, Zielone Wzgórze.

KLASY GIMNAZJUM NR 17 W GLIWICACH

prowadzone w II Liceum Ogólnokształcącym im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach

ul. Walerego Wróblewskiego 9

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu
Aleksandra Czekanowskiego, Alfonsa Zgrzebnioka, Andrzeja Czoka, Andrzeja Panufnika, Benedykta Dybowskiego, Błogosławionego Czesława, Bożonarodzeniowa, Chałupnicza, Franciszkańska, Gdańska, Gdyńska, Heleny Modrzejewskiej, Hutnicza, Ignacego Domeyki, Ignacego Łukasiewicza, Jagiellońska od 23 do końca (numery nieparzyste), Jagiellońska od 28 do końca (numery parzyste), Jana Chryzostoma Paska, Jana Czerskiego, Janiny Omańkowskiej, Jerzego Kukuczki, Joachima Sołtysa, Johna Baildona, Józefa Elsnera, Karnawałowa, Karola Szymanowskiego, Królewskiej Tamy, Królowej Jadwigi, Krzywa, Kurpiowska, Kuźnicka, Legnicka, Łowicka, Małopolska, Mazowiecka, Michała Grażyńskiego, Morawska, Na Łuku, Noworoczna, Odlewników, Odo Bujwida, Olszynki, Paulińska, Pawła Strzeleckiego, Pomorska, Przewozowa, Robotnicza, Sportowa, Stanisława Kostki, Stanisława Szczepanowskiego, Stefana Rogozińskiego, Stepowa, Sylwestrowa, Szara, Śląska, Śniadeckich, św. Anny, św. Cecylii, św. Huberta, św. Katarzyny, Tadeusza Pukasa, Tarnogórska od 150 do końca, Trzech Króli, Tytusa Chałubińskiego, Wacława Grodeckiego, Wandy Rutkiewicz, Warmińska, Wielkanocna, Wielkopolska, Wigilijna, Wincentego Kadłubka, Wincentego Pola, Zabrska, Żernicka.

 



 liczba odsłon strony: 16 246 
Logo Samorządu Gliwice

Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 21

Biuro Obsługi Interesantów tel. 32 231 30 41, faks 32 231 27 25

boi@um.gliwice.pl

Identyfikator Podziału Terytorialnego TERYT - 24 66 01 1

Logo systemu SEKAP 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Urzędu Miejskiego w Gliwicach

www.sekap.pl

Logo systemu EPUAP