Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki Cookies
Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji o Cookies.
Zapoznałem się z informacją (nie wyświetlaj więcej tego komunikatu)
Logo BIP

biuletyn
informacji publicznej

Urząd Miejski w Gliwicach

 

Komisje Rady Miejskiej w kadencji 2002-2006 

wydruk do pliku pdf

Składy osobowe Komisji Rady Miejskiej w kadencji 2002-2006 wynikające z uchwały nr II/24/2002 z dnia 5 grudnia 2002 r. (z późn. zmianami)

  • Komisja Rewizyjna

  1. Janusz Marcinów

  2. Stanisław Orzech (rezygnacja z członkostwa w Komisji z dn. 25 marca 2004 r. - uchwała Nr XVIII/481/2004)

  3. Sypek Andrzej (powołany do składu Komisji z dn. 25 marca 2004 r. - uchwała nr XVIII/481/2004)

  4. Tadeusz Olejnik

  5. Adam Malik - Przewodniczący Komisji

  6. Ryszard Buczek - zastępca Przewodniczącego

  7. Mieczysław Koszka (wykreślony ze składu Komisji z dn. 28 kwietnia 2005 r. - uchwała nr XXXII/834/2005)

  8. Aleksander Chłopek (powołany w skład Komisji z dn. 14 lipca 2005 r. - uchwała nr XXXIV/860/2005; wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 17 października 2005 r. - uchwała nr XXXVI/922/2005 z 20 października 2005 r.)

  9. Marek Kopała (powołany w skład Komisji w dn. 24 listopada 2005 r. - uchwała nr XXXVII/925/2005)

  • Komisja Budżetu, Finansów i Integracji Europejskiej

  1. Jan Zalczyk - Przewodniczący Komisji

  2. Michał Jaśniok

  3. Adam Widuch

  4. Marek Pszonak - zastępca Przewodniczącego

  5. Ewa Więckowska (wygaśnięcia mandatu radnej z dniem 7 października 2005 r. (uchwała nr XXXVI/920/2005 z 20 października 2005 r.)

  6. Ryszard Wilk

  7. Mieczysław Koszka

  8. Ryszard Malec

  9. Paweł Marzec (powołany w skład Komisji w dn. 24 listopada 2005 r. - uchwała nr XXXVII/925/2005)

  • Komisja Rozwoju Miasta i Inwestycji (zmiana nazwy z "Komisja Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji" oraz zmiany w kompetencjach Komisji na mocy uchwały nr XXV/685/2004 z dnia 2 grudnia 2004 r.)

  1. Andrzej Sypek - zastępca Przewodniczącego

  2. Adam Widuch

  3. Janusz Łapiński

  4. Tadeusz Grabowiecki

  5. Ryszard Wilk - Przewodniczący Komisji

  6. Marek Pszonak

  7. Krystyna Sowa

  • Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (zmiana nazwy z "Komisja Gospodarki Komunalnej" oraz zmiany w kompetencjach Komisji na mocy uchwały nr XXV/685/2004 z dnia 2 grudnia 2004 r.)

  1. Janusz Łapiński

  2. Stanisław Ogryzek

  3. Adam Malik

  4. Ryszard Trzebuniak - Przewodniczący Komisji

  5. Józef Łoś - zastępca Przewodniczącego (wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 11 października 2006 r. (uchwała nr XLVII/1204/2006 z 26 października 2006 r.)

  6. Andrzej Pańczyszyn

  7. Jan Wiśniewski

  • Komisja Zdrowia

  1. Tadeusz Bielesz

  2. Wojciech Kuszkowski - zastępca Przewodniczącej Komisji

  3. Iwona Filar

  4. Ewa Więckowska (wygaśnięcia mandatu radnej z dniem 7 października 2005 r. (uchwała nr XXXVI/920/2005 z 20 października 2005 r.)

  5. Andrzej Jarczewski

  6. Jadwiga Rudnicka - Przewodnicząca Komisji do października 2005 r. (wygaśnięcie mandatu radnej z dniem 10 października 2005 r. (uchwała nr XXXVI/920/2005 z 20 października 2005 r.)

  7. Paweł Marzec (powołany w skład Komisji w dn. 24 listopada 2005 r. - uchwała nr XXXVII/925/2005)

  8. Tadeusz Urban - Przewodniczący Komisji od 2005 r. (powołany w skład Komisji w dn. 24 listopada 2005 r. - uchwała nr XXXVII/925/2005)

  • Komisja Edukacji, Kultury i Sportu

  1. Iwona Filar - Przewodnicząca Komisji

  2. Jan Zalczyk

  3. Andrzej Sypek (rezygnacja z członkostwa w Komisji z dn. 25 marca 2004 r. - uchwała nr XVIII/481/2004)

  4. Józef Łoś (wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 11 października 2006 r. (uchwała nr XLVII/1204/2006 z 26 października 2006 r.)

  5. Andrzej Pańczyszyn

  6. Ryszard Buczek - zastępca Przewodniczącej

  7. Krystyna Sowa

  8. Aleksander Chłopek (wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 17 października 2005 r. - uchwała nr XXXVI/922/2005 z 20 października 2005 r.)

  9. Stanisław Orzech (powołany do składu Komisji z dn. 25 marca 2004 r. - uchwała nr XVIII/481/2004)

  10. Tadeusz Urban - Przewodniczący Komisji od 2005 r. (powołany w skład Komisji w dn. 24 listopada 2005 r. - uchwała nr XXXVII/925/2005)

  • Komisja Bezpieczeństwa i Praworządności (zmiana nazwy z "Komisja Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska" oraz zmiany w kompetencjach Komisji na mocy uchwały nr XXV/685/2004 z dnia 2 grudnia 2004 r.)

  1. Janusz Marcinów - zastępca Przewodniczącego

  2. Stanisław Ogryzek

  3. Tadeusz Bielesz

  4. Tadeusz Olejnik

  5. Ryszard Trzebuniak

  6. Jan Wiśniewski - Przewodniczący Komisji

  7. Aleksander Chłopek (wykreślony ze składu Komisji z dn. 14 lipca 2005 r. - uchwała nr XXXIV/860/2005)

  8. Mieczysław Koszka (powołany do składu Komisji z dn. 14 lipca 2005 r. - uchwała nr XXXIV/861/2005)

  • Komisja ds. Rodziny i Polityki Społecznej
  1. Michał Jaśniok - Przewodniczący Komisji
  2. Stanisław Orzech - zastępca Przewodniczącego
  3. Wojciech Kuszkowski
  4. Andrzej Jarczewski
  5. Tadeusz Grabowiecki
  6. Ryszard Malec
  7. Jadwiga Rudnicka (wygaśnięcie mandatu radnej z dniem 10 października 2005 r. (uchwała nr XXXVI/920/2005 z 20 października 2005 r.)
  8. Marek Kopała (powołany w skład Komisji w dn. 24 listopada 2005 r. - uchwała nr XXXVII/925/2005)


 liczba odsłon strony: 1 186 
Logo Samorządu Gliwice

Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 21

Biuro Obsługi Interesantów tel. 32 231 30 41, faks 32 231 27 25

boi@um.gliwice.pl

Identyfikator Podziału Terytorialnego TERYT - 24 66 01 1

Logo systemu SEKAP 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Urzędu Miejskiego w Gliwicach

www.sekap.pl

Logo systemu EPUAP